English
Men
Kapadokya Rehberi
Peribacası Dergisi
Peribacası Kapadokya Yayınları
Kapadokya Firmaları
Kapadokya Fotoğrafları
Kapadokya Fotoğrafçıları
Kapadokya Haritaları
Kapadokya Karikatürleri
Kapadokya ve Sanat
Kapadokya Yazıları
Kapadokya Yayın Arşivi
Kapadokya Efemera Arşivi
Kapadokya Video-Film Arşivi
Sosyal Medya Adreslerimiz
Sivil Toplum Kuruluşları
Önemli Telefonlar ve Linkler
Site Güncellemeleri
Firma Arama
ehir
le-Belde
Hizmet Alan
Firma
Anket

Sanat ve müzik festivalleri Kapadokya'ya olan ilginin artmasını sağlıyor mu?
       
Evet.
Hayır.
Mail List
Yeni Kayt
ifremi Unuttum

Salomon “Kapadokya Ultra Trail” koşusunun isim sponsoru oldu

Salomon “Kapadokya Ultra Trail” koşusunun isim sponsoru oldu

Dünyanın en ilgi çeken ultra maratonları arasına girmeye aday Kapadokya Ultra Trail mücadelesi Salomon markasının isim sponsorluğunda 22-23 Ekim 2016 tarihlerinde düzenlenecek. Geçtiğimiz yıl yerli yabancı 752 sporcuyu ağırlayarak henüz ikinci yılında katılımcı sayısını 5 kat arttırmayı başaran ve Ultra Trail World Tour takviminde “Future Event” kategorisinde listelenen mücadele 2016 yılında “Salomon Cappadocia Ultra Trail” ismi ile koşulacak.

1947 yılında Fransız Alplerinde doğan Salomon markası, koşu, dağcılık ve kış sporları başta olmak üzere geliştirdiği teknoloji ürünü spor ekipmanları, giysi ve aksesuarlarını içeren ürün çeşitliliği ile sektörün lider firmaları arasında yer alıyor. Salomon elit sporcu ve takım sponsorlukları yanı sıra organizasyon sponsorlukları ile de patika koşularına desteğini uzun yıllardan bu yana sürdürüyor.

“Salomon Ultra Pirineu”, “Salomon Zugspitz Ultratrail” müsabakaları firmanın sponsor olduğu uluslararası patika koşuları arasında yer alıyor. Kapadokya Ultra Trail mücadelesinin ilk genel klasman lideri Elena Polyakova’nın da sponsoru olan Salomon, önemli bir anlaşmaya imza atarak Türkiye’de ilk kez uluslararası bir Ultra Trail organizasyonunun isim sponsoru oldu.

Salomon Kapadokya Ultra Trail 110 K koşusu, UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi’nde yer alan eşsiz bir coğrafyada toplam 3340 m+ tırmanış içeren 114 km’lik ITRA sertifikalı parkuruyla Kapadokya Ultra Trail koşularının da en uzun mücadelesi olarak öne çıkıyor.

Kayıtlar devam ediyor

Salomon Kapadokya Ultra Trail'e bugüne dek 6 Kıta ve 45 ülkeden koşucular kayıt oldu. Kayıtların devam ettiği Salomon Kapadokya Ultra Trail koşusu Argeus Travel & Events tarafından organize ediliyor.

Okunma Says Okunma Says: 18430 Eklenme Tarihi Tarih: 2016-05-26


Nevehir Hava Durumu
Seimi Hatrla
l Se
İstatistik
Toplam : 40889161 ziyareti
Bugn : 11063 ziyareti
Dn : 33524 ziyareti
S. Ykleme Sresi : 1.18 sn

evlilik sitesi toplu mail stand hostesi Stromverteiler hazr site


Copyright 2009 - Tm haklar sakldr. Sitemizdeki tm fotoraf, yaz, dokman ve dnce rnleri 5846 Sayl Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamnda korunmaktadr. Kaynak gsterilerek dahi kopyalanamaz. Aksine davrananlar hakknda avukatmz aracl ile hukuki takibat yaplacaktr.
 

cappadocia@cappadociaexplorer.com | web tasarm