English
Men
Kapadokya Rehberi
Peribacası Dergisi
Peribacası Kapadokya Yayınları
Kapadokya Firmaları
Kapadokya Fotoğrafları
Kapadokya Fotoğrafçıları
Kapadokya Haritaları
Kapadokya Karikatürleri
Kapadokya ve Sanat
Kapadokya Yazıları
Kapadokya Yayın Arşivi
Kapadokya Efemera Arşivi
Kapadokya Video-Film Arşivi
Sosyal Medya Adreslerimiz
Sivil Toplum Kuruluşları
Önemli Telefonlar ve Linkler
Site Güncellemeleri
Belge ve Fotoğraflarda Kapadokya
Firma Arama
Şehir
İlçe-Belde
Hizmet Alanı
Firma
Anket

Sanat ve müzik festivalleri Kapadokya'ya olan ilginin artmasını sağlıyor mu?
       
Evet.
Hayır.
Mail List
Yeni Kayıt
Şifremi Unuttum
      
Reklam Fiyatları

Türkçe ve İngilizce olarak yayınlanan Cappadocia Explorer web sayfası, Kapadokya’yı tanıtan web sayfaları içinde, düzenli güncellenen zengin bilgi ve kaynak arşiviyle, kaliteli fotoğraflarıyla, doğru ve tarafsız habercilik anlayışıyla Kapadokya’nın en çok takip edilen siteleri arasında yer almaktadır. Bunların yanı sıra, Kapadokya firmalarına ayrılmış sayfaları, firma rehberi olarak sürekli izlenmektedir. Sitemizin izleyici istatistiklerini ana sayfamızdan ya da ilgili sayfaların istatistiklerinden günlük olarak takip edebilirsiniz. Her geçen gün izleyicisi artan web sayfamızda firma olarak reklamınızın bulunmasını isterseniz, reklam alanlarımızdan birinde yer ayırtabilirsiniz. Web sayfamızdaki reklam alanları ve bunların fiyatlarına ilişkin tarifemiz aşağıda verilmiştir.

Ana sayfada yer alan reklam alanları
Bu bölümde ‘akan reklamlar’ ve ‘sabit reklamlar’ olmak üzere 2 seçenek bulunmaktadır.

1) Akan Reklamlar (Sağ ve sol kenarlarda akar şekilde düzenlenmiş reklam alanları)
Bu bölümde sağ tarafta 8 ve sol tarafta 8 olmak üzere toplam 16 reklam alanı bulunmaktadır. Akan reklamlar, sitenin firma rehberi haricindeki tüm alt sayfalarında görülebilmektedir. Reklamların diziliş sırası, reklamın veriliş tarihine göre ayarlanmaktadır. Bu bölümlere bir yıllık olarak reklam alınmaktadır. Reklam fiyatı Haziran 2015-Haziran 2016 dönemi için firma başına yıllık 250 TL + KDV’dir.

2) Sabit Reklamlar (Sayfadaki yatay reklam alanları)
Bu bölümde Türkçe sayfamızda 2, İngilizce sayfamızda 3 reklam alanı bulunmaktadır. Reklamların diziliş sırası reklamın veriliş tarihine göre ayarlanmaktadır. Bu bölümlere bir yıllık olarak reklam alınmaktadır. Reklam fiyatı Haziran 2015-Haziran 2016 dönemi için firma başına yıllık 400 TL + KDV’dir.
 
Firmalar sayfasında yer alan reklam alanları
Bu bölüme, ana sayfada sol taraftaki menüler içinden ‘Kapadokya Firmaları’ butonuna tıklayarak ya da aynı yerdeki ‘Firma Arama’ motoru kullanılarak ulaşılabilmektedir.

1) Firmalar Sayfası: Bu bölümde Kapadokya firmaları sektörel olarak sınıflandırılmış ve alfabetik düzene göre dizilmişlerdir. Açılan alt sayfada her firma, 5 fotoğraf, 2-3 paragrafı geçmeyecek bir metin ve firmaya ait çeşitli bilgilerin yeraldığı başlıklarla tam sayfa tanıtılmaktadır. Bu bölüme katılım bir yıllık olarak düzenlenmiştir. Reklam fiyatı Haziran 2015-Haziran 2016 dönemi için firma başına yıllık 300 TL + KDV’dir.

NOT:
Reklam fiyatlarımız ve web sayfamıza reklam verecek firmalar her yıl haziran ayında yenilenmektedir. Yukarıda belirtilen fiyatlar Haziran 2015-Haziran 2016 dönemi içindir. Yenileme dönemi öncesinde reklam verecek firmalar, o dönemin tarifesi üzerinden 12 ay süreliğine fiyatlandırılır.

İletişim Adresimiz
Reklam vermek isteyen firmalar aşağıdaki iletişim adreslerimizden bizlerle bağlantı kurabilirler. Reklam bedelinin hesabımıza yatırılmasını takiben reklamınız aktive edilecektir.

E-posta: peribacasidergisi@gmail.com
Tel: 0312 282 66 80

Nevşehir Hava Durumu
Seçimi Hatırla
İl Seç
İstatistik
Toplam : 92409103 ziyaretçi
Bugün : 20173 ziyaretçi
Dün : 37885 ziyaretçi
S. Yükleme Süresi : 0.17 sn

toplu mail


Copyright 2009 - Tüm hakları saklıdır. Sitemizdeki tüm fotoğraf, yazı, doküman ve düşünce ürünleri 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında korunmaktadır. Kaynak gösterilerek dahi kopyalanamaz. Aksine davrananlar hakkında avukatımız aracılığı ile hukuki takibat yapılacaktır.
 

cappadocia@cappadociaexplorer.com