English
Men
Kapadokya Rehberi
Peribacası Dergisi
Peribacası Kapadokya Yayınları
Kapadokya Firmaları
Kapadokya Fotoğrafları
Kapadokya Fotoğrafçıları
Kapadokya Haritaları
Kapadokya Karikatürleri
Kapadokya ve Sanat
Kapadokya Yazıları
Kapadokya Yayın Arşivi
Kapadokya Efemera Arşivi
Kapadokya Video-Film Arşivi
Sosyal Medya Adreslerimiz
Sivil Toplum Kuruluşları
Önemli Telefonlar ve Linkler
Site Güncellemeleri
Belge ve Fotoğraflarda Kapadokya
Firma Arama
Şehir
İlçe-Belde
Hizmet Alanı
Firma
Anket

Sanat ve müzik festivalleri Kapadokya'ya olan ilginin artmasını sağlıyor mu?
       
Evet.
Hayır.
Mail List
Yeni Kayıt
Şifremi Unuttum

Uluslararası Skål Dernekleri Federasyonu Kapadokya’da toplandı

Uluslararası Skål Dernekleri Federasyonu Kapadokya’da toplandı Dünyanın turizm alanındaki en büyük sivil toplum kuruluşu olan Skål International’ın Türkiye’deki yapılanması olan Uluslararası Skål Dernekleri Federasyonu (USDF), olağan toplantılarından birini 05-07 Temmuz 2013 tarihleri arasında Kapadokya’da gerçekleştirdi. Skål International Kapadokya Kulübü’nün ev sahipliğinde ve sponsorluğunda yapılan toplantıya Türkiye çapındaki Skål kulüplerinden 70 kişi katıldı. Kapadokya’yı gezme fırsatını da yakalayan Skål üyeleri, 07 Temmuz günü “Temiz Bir Kapadokya” sloganı ile yapılan vadi yürüyüşünde Kapadokya Bisiklet Festivali katılımcılarına eşlik ederek, temizlik çalışması yaptı.

 

Olağan USDF Toplantısı’nda ayrıca Skål İzmir Kulubü’nün 2013 Dünya Kongre adaylığı sunumu gerçekleştirildi. Toplantıda, Çanakkale’nin 100. yıl kutlamaları için dokuz kişilik bir ‘Çanakkale Komitesi’ de kuruldu. Komite, dünya barışına katkı sağlamak amacıyla turizm alanında çeşitli çalışmalar yapacak.

 

Skål International Kapadokya Kulübü yeni üyeler kazandı

Skål International Kapadokya Kulübü’ne USDF Toplantısı sırasında yeni üyeler de katıldı. Kulübün yeni üyeleri şöyle belirlendi:

Ahu İrem Yılmaz (Avrasya Otel-Avanos), Ahmet Akuzun (Akuzun Otel-Ürgüp), Mehmet Akuzun (Kemerhan Otel-Ürgüp), Mehmet Halis Aydoğan ve Teyfik Ölmez (Voyager Balloons-Göreme), Özge Bozunoğulları ve Kubilay Bozunoğulları (Elai Restaurant-Uçhisar), Abdullah Güney (Kale Konak Cave Hotel-Uçhisar)

 

Katılımcıların konaklama, gezi masrafları da dahil olmak üzere tüm organizasyon giderleri Skål International Kapadokya Kulübü’nün sponsorluğunda gerçekleştirildi. Katılımcılardan alınan 200 TL ise USDF Ömür Çağlar Burs Fonu’na aktarılacak.

 

Fotoğraflar: Berrin Uşkay, Faik Alsaç, Jale Kibritçioğlu.

Okunma Sayısı Okunma Sayısı: 51633 Eklenme Tarihi Tarih: 2013-07-12


Nevşehir Hava Durumu
Seçimi Hatırla
İl Seç
İstatistik
Toplam : 90144356 ziyaretçi
Bugün : 47321 ziyaretçi
Dün : 66584 ziyaretçi
S. Yükleme Süresi : 0.45 sn

toplu mail


Copyright 2009 - Tüm hakları saklıdır. Sitemizdeki tüm fotoğraf, yazı, doküman ve düşünce ürünleri 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında korunmaktadır. Kaynak gösterilerek dahi kopyalanamaz. Aksine davrananlar hakkında avukatımız aracılığı ile hukuki takibat yapılacaktır.
 

cappadocia@cappadociaexplorer.com